SKU : L-322
3 Sold
no reviews
Quantity
Short Description
Gas regulator model L-322 with high pressure provides stable gas flow. Suitable for LPG use with durable and reliable performance.
High-pressure liquefied petroleum gas (LPG) regulator in red

Key Features
| Pressure Level | High pressure |
| Safety System | Not Included |

ข้อมูลจำเพาะผลิตภัณฑ์
| Color | Red |
| Fuel Type | LPG |
| Inlet Pressure | 1.7-15.6 kg/cm2 |
| Outlet Pressure | 0-2.2 kg/cm2 |
| Gas Flow Rate | 5.0 kg/hr |
| Inlet Connection | 7/8 |
| Outlet Connection | 9.5mm Diameter Hose |
| Width (mm) | 68 |
| Depth (mm) | 138 |
| Height (mm) | 125 |
| Weight (Kg) | 0.658 |

All Products
Lucky Flame Live