SKU : RWA-C19015
0 Sold
no reviews
Quantity
Leave your email here, we will notify you when this product becomes available
Short Description
Wall-Mounted Range Hood with Curved Tempered Glass and Stainless Steel Structure, 850 m3 /hr Suction Power, 3-Speed Control

Key Technical Data
| Brand | Lucky Flame |
| Motor Power | 200W |
| LED Light | 2x2W |
| Voltage | 220-240 V |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Total Power Consumptiom | 234W |
| Control Panel | Push Button |
| Duct Outlet Size | 150mm. |

All Products
Lucky Flame Live